Veli Görüşme Gün ve Saatleri

                                                                  ÖZEL SEYMEN İLKOKULU

ÖĞRETMEN RANDEVU ZAMAN ÇİZELGESİ

SINIF/BRANŞ

ÖĞRETMEN

GÜN

SAAT

 

A3A

ŞEVVAL AKMAN

SALI

14:30/15:10

 

A3B

YASEMİN TUNA

ÇARŞAMBA

10:40/11:20

 

A4A

ÖZGE ÇALIK

SALI

13:40/14:20

 

A4B

HASİBE KOLUKISA

ÇARŞAMBA

13:40/14:20

 

HZA

MEHTAP ÖZGEREL

SALI

13:40/14:20

 

HZB

BUKET YILDIZ

SALI

09:50/10:30

 

HZC

SİBEL SEZGİN

ÇARŞAMBA

10:40/11:20

 

HZD

NEVİN K. NURHAN

ÇARŞAMBA

10:40/11:20

 

1A

SEVİLAY ÖZDEMİR

PAZARTESİ

10:40/11:20

 

1B

OYA AYKUT

SALI

10:40/11:20

 

1C

EMEL TURAN

SALI

10:40/11:20

 

1D

ZEYNEP İLTER

ÇARŞAMBA

13:40/14:20

 

2A

ŞÜKRİYE BEKMEZCİ

PAZARTESİ

13:40/14:20

 

2B

BEYHAN NADİR

ÇARŞAMBA

14:30/15:10

 

2C

SERAP GÜLEÇ

ÇARŞAMBA

10:40/11:20

 

2D

PELİNAKBULUT

ÇARŞAMBA

09:50/10:30

 

2E

ELİF ERGENÇ

PERŞEMBE

13:40/14:20

 

2F

SİBEL ÖTER

ÇARŞAMBA

10:40/11:20

 

3A

ZELİHA SOYDAN

PAZARTESİ

10:40/11:20

 

3B

GÜLSERİN GÜRCAN

PAZARTESİ

13:40/14:20

 

3C

AYŞEGÜL TURGUT

ÇARŞAMBA

09:50/10:30

 

3D

CELİLE GÜRLER

SALI

09:50/10:30

 

3E

SİMGE GÜLTEKİN

CUMA

10:40/11:20

 

3F

REZZAN GENÇ

CUMA

13:40/14:20

 

4A

GÖNÜL BİLGİN

PAZARTESİ

10:40/11:20

 

4B

GÜLÜMSER ÖZTUNÇ

SALI

13:40/14:20

 

4C

SEMRA DERECİ

SALI

09:50/10:30

 

4D

FEVZİYE ERGÜNEŞ

SALI

14:30/15:10

 

4E

AYŞEN GENÇER

PERŞEMBE

14:30/15:10

 

4F

SÜREYYA AYDIN

PERŞEMBE

09:50/10:30

 

BİLGİSAYAR

TUĞÇENUR OCAK

SALI

11.30/12:10

 

LABORATUVAR

EBRU ÖNER

ÇARŞAMBA

11:25/12:05

 

FEYZA KOCABIYIK

PAZARTESİ

13:25/14:05

 

İNGİLİZCE

MUTLU TAŞ

PAZARTESİ

14:30/15.10

 

NİRAN Ü.ÜRGÜN

PAZARTESİ

15:20/16.00

EBRU DOĞUŞ

ÇARŞAMBA

09:50/10:30

EMİNE K.KARAGÖZ

PERŞEMBE

09:50/10:30

SEÇİL İSPİR

ÇARŞAMBA

15:00/15:40

EYÜP ŞAHİN

PAZARTESİ

13:25/14:05

GÖZDE SEYMEN

PAZARTESİ

14:30/15:10

ALMANCA

HİCRAN Ö.GETİREL

PAZARTESİ

15:20/16.00

 

BEYTULLAH KARAR

SALI

15:00/15:40

 

TARIK YILDIZ

PAZARTESİ

15:20/16.00

 

BEDEN EĞİTİMİ

EBRU YÜCEL

PAZARTESİ

09:50/10.30

 

H.ALPER SERİM

PAZARTESİ

10:40/11:20

 

AYNUR METİN

SALI

09:50/10:30

 

FIRAT ÇAKMAK

SALI

09:50/10:30

 

MÜZİK

BERK YAYMAN

PAZARTESİ

10:35/11:15

 

NEŞE S.ADALI

ÇARŞAMBA

09:50/10.30

 

OĞUZ Y.ÖZZEREN

SALI

10:35/11:15

 

GÖRSEL SANATLAR

H.BAŞAK TURGUT

PAZARTESİ

14:10/14.50

 

ASUMAN ÖLGEN

PAZARTESİ

14:10/14.50

 

IŞIL KAPTAN

PAZARTESİ

14:10/14.50

 

DRAMA

SÜMEYYE UZUNER

PAZARTESİ

10:40/11:20

 

GÜL GEYİK

PAZARTESİ

10:40/11:20