ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ COŞKUYLA KUTLADIK

Geride bıraktığımız  37  yılın  ardından  24 Kasım  Öğretmenler  Günü’nü  Double Tree By Hilton Kocaeli’de büyük bir coşkuyla  kutladık. 

Öğretmenliğin öneminin ve derinliğinin vurgulandığı geceye Kurucu Temsilcimiz Hamiyet Satı ve eşi Murat Mustafa Satı, Yönetim Kurulu Üyeleri Alpaslan Seymen,  Mahir Seymen ve eşi Arzu Seymen, Mali işler koordinatörü Cevdet Turan, İzmit ve Darıca Yerleşkeleri idarecileri ve  öğretmenleri katıldı.  

İzmit ve Darıca Yerleşkeleri idareci ve öğretmenlerinin katıldığı gecede gününü anlam ve önemini vurgulayan konuşmayı Müdür Yardımcımız Esra Ülçetin yaparken, Kurucu Temsilcimiz Hamiyet Satı “Bilimin ışığıyla, Atatürk’ün ilkeleriyle yetiştirdiğiniz öğrencilerimizle gurur duyuyor; Seymen Eğitim Kurumlarının dününde ve bugününde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diyerek öğretmenler gününü kutladı. 

Konuşmasının ardından her yıl olduğu gibi kurumda on yılın dolduran;  öğretmenler, Oya Aykut, Celile Gürler, Neslihan Akgün ve Alper Serim’e plaketlerini Hamiyet Satı verdi.  

Hep birlikte pasta kesen Seymen Ailesi köklü bütünlüğünü bir kez daha sergiledi.