ATAMIZA SESLENİYORUZ !


HİÇBİR SALGIN, HİÇBİR HASTALIK DA GÖLGELEYEMEZ BİR ASIRLIK IŞIĞI!,

BU YIL ULUSAL EGEMENLİĞİMİZ  TAM 100 YAŞINDA.CORONAVİRÜS  NEDENİYLE  EVLERİMİZDEYİZ. AMA OLSUN

EVLERİMİZDE KALMAK ZORUNDA OLSAK DA SOKAKLARI DOLDURAMASAK DA SALONUMUZDA KUTLAMA YAPAMASAK DA BU COŞKUYU BİRLİKTE YAŞIYORUZ. 

ÖNEMLİ OLAN  BAYRAMIN İÇİMİZDE OLMASI DEĞİL Mİ . ÖNEMLİ OLAN O RUHU YAŞATMAK. BUNU HATIRLAMAK VE HATIRLATMAK İÇİN BİR MEKÂNA İHTİYACIMIZ YOK.

BU YIL DA BÖYLE EVLERİMİZDEN COŞKUYLA KUTLUYORUZ.

HAYDİ NE DURUYORUZ  ÖYLEYSE …

ATAMIZA DUYGULARIMIZI ,DÜŞÜNCELERİMİZİ DE DİLLENDİRELİM,, PAYLAŞALIM.

HAYKIRALIM  BİRLİKTE  YAŞASIN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMIMIZ .


PAYLAŞIM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ.


SİZDEN GELENLER 

Atam, sanma ki 100. Yılda bayramımızı coşkuyla kutlayamadık. Bu yıl Anıtkabir’ de huzurunda olamasak da tek yürek olup evlerimizden tüm dünyaya seni haykırmaya devam edeceğiz. İzindeyiz!!!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sana gelmeden önce duygularımı yazmam değil de huzurunda neler hissedeceğim çok önemli olacak benim için.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sana ‘Rahat uyu Atam, en büyük eserim dediğin Cumhuriyet bizlere emanet’ demeye geleceğim. Birinci vazifemi hiç unutmayacağımı söylemeye geleceğim.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bağrından böyle büyük bir dünya lideri çıkardığı için ulusumla gurur duyuyorum. Kendini hiçe sayarak özgür, bağımsız bir millet için hayatını adamış Sevgili Atatürk’ün torunu olmaktan onur duyuyorum.