? ÖĞRENCİLERİMİZ CUMHURİYETİMİZİN 98. YILINDA ÖMÜR KURT İLE BULUŞTU - Özel Seymen Koleji İzmit Yerleşkesi

bust down patek philippe replica breitling email address gucci replica bags gold breitling watches for sale breitling chronomat 44 gmt price louis vuitton replica bags panerai bronze submersible omega deville prestige ladies replica chanel tag heuer formula 1 calibre 5 automatic high quality replica watches chanel replica

ÖĞRENCİLERİMİZ CUMHURİYETİMİZİN 98. YILINDA ÖMÜR KURT İLE BULUŞTU

Cumhuriyetimizin 98. Yılında Özel Seymen Ortaokulu ve Anadolu-Fen Lisesi olarak İzmit yerleşkemizde günümüz çocuk edebiyatının en üretken ve özgün kalemlerinden Gülten Dayıoğlu Çocuk ve Gençlik Edebiyatı Vakfı Çocuk Romanı Ödüllü gazeteci-yazar Ömür Kurt’u ağırladık.

Uzun zamanın ardından yüz yüze gerçekleştirilen söyleşi öğrencilerimizin yoğun ilgi ve isteğiyle gerçekleşti. Cumhuriyet’i nasıl kazandığımızdan ve Cumhuriyet’in erdemlerinden bahsedilen söyleşide yazarımız gerçekle masalı buluştururken Türkçenin zenginliğinden yararlanarak edebiyatımıza yeni bir soluk getirdiği yeni romanı Kitap Tamircisi  adlı eserini imzaladı.Öğrencilerimiz hem hafızalarından hem de kalplerinden silinmeyecek bir hikaye ile başladıkları yolculuklarını yazarımızın değerli bilgiler aktardığı sohbeti ile taçlandırdılar.