ANAOKULUNDA İLK GÜN HEYECANI

Yeni eğitim öğretim yılına yüz yüze eğitimle başlayan Anaokulu öğrencilerimiz, güven ve heyecan dolu bir başlangıç yaptılar.

Seymen Koleji’nin en minikleri, eğitim ve öğretim hayatlarına güven ve mutluluk içinde adım attılar. Anaokulu müdürümüz Esra Ülçetin ve öğretmenleri tarafından okul kapısında karşılanan anaokulu öğrencilerimiz, okul hemşiresi tarafından yapılan ateş ölçme işleminin ardından sırayla sınıflarına alındılar. Sosyal mesafe kurallarına göre düzenlenen seyreltilmiş sınıflarda, öğretmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla tanışan miniklerin heyecanları görülmeye değerdi. Pandemi dolayısıyla okul içerisinde uyulması gereken kurallar ile ilgili öğretmenleri tarafından detaylı bir şekilde bilgilendirilen öğrenciler maske kullanımı, sosyal mesafe ve el yıkama kurallarına büyük bir ciddiyetle uydular.     

AÇIK HAVADA DERS KEYFİ

İlk gün hem sınıflarında hem de Anaokulu bahçesinde birbirinden güzel dersler işleyen öğrenciler; Beden Eğitimi, ve Drama derslerini açık havada yapmanın keyfini doyasıya çıkardılar. İngilizce, Almanca, Görsel Sanatlar, Laboratuvar ve Müzik  öğretmenleriyle de tanışan öğrencilerin mutlulukları görülmeye değerdi.


Minik öğrenciler sabah ve ikindi kahvaltısıyla öğle yemeğini hijyen kurallarına uygun bir şekilde sosyal mesafe kurallarına uyarak yemekhanede keyifle yediler.