33. DÖNEM MEZUNİYET COŞKUSU

33.dönem mezuniyetini muhteşem bir törenle kutladık. 26 mayıs 2019 tarihinde yapılan törende açılış konuşmasını İlkokul ve Ortaokul Müdürü Ercan Demir yaptı.  

Kuruluşumuzun 36. yılında İzmit Yerleşkesi’nde okuyan 166 öğrencimizin mezuniyet töreninde; Anadolu Lisesi birincisi 12/A sınıfından Kübra Nazlı Taşkır, Anadolu Lisesi ikincisi  12/ A sınıfından Duygu Şarkucu,  Anadolu Lisesi üçüncüsü 12/A sınıfından, Gizem Öztürk oldu.

Sunuculuğunu İlkokul Müdür Yardımcımız Selin Kapıcı’nın yaptığı törende Anadolu Lisesi’nin birincisi Kübra Nazlı Taşkır’ın plaketini Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer takdim ederken ikinci olan Duygu Şarkucu’ya İlkokul ve Ortaokul Müdürü Ercan Demir ve üçüncü olan Gizem Öztürk’e Anadolu Lisesi Müdürü Gülistan Tireli tarafından plaketleri verildi.

Törene Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Kurucu Temsilcimiz Hamiyet Satı, Yönetim Kurulu Üyeleri Alpaslan Seymen, Mahir Seymen ile İzmit ve Darıca Yerleşkeleri idarecilerimiz ile öğretmenlerimiz ve veliler katıldı.